Våra Områden
FSB Finsk Omsorg AB är ett familjeägt företag som arbetar med hemtjänstverksamhet i Stockholm, Solna och Sundbyberg.
Vi har ca 500 anställda som arbetar i mindre enheter i de olika lokalkontoren under egen arbetsledning.

Bromma
Blackeberg
Traneberg

Kontakt
Tiina Heikkila
Telefon:
072-166 17 44
Fax:
08-585 00 505
Mail
tiina.gc@fsb-ab.se
 

Bredäng

 

Kontakt
Jessica Törnquist
Telefon:
073-315 26 14                   
Fax:
08-603 09 30
Mail
jessica.tornquist@fsb-ab.se
 

Farsta
Skarpnäck

 

Kontakt
Maria Andersson
Telefon:
072-166 45 84             
Fax:
08-448 16 64
Mail
maria.andersson@fsb-ab.se
 

Fruängen
Älvsjö
Årsta

Kontakt
Stephanie Nilsson
Telefon:
070-108 21 38
Fax:
08-549 00 300
Mail
stephanie.nilsson@fsb-ab.se

Vällingby

 

Kontakt
Micke Kuusiniemi
Telefon:
072-166 17 72
Fax:
08-388181
Mail
micke.kuusiniemi@fsb-ab.se

Vinsta

 

Kontakt
Natalie Enekrona
Telefon:
076-618 78 54
Fax:
08-388181
Mail
natalie.enekrona@fsb-ab.se
 

Hässelby

 

Kontakt
Joonas Rajala
Telefon:
073-408 89 45
Fax:
08-38 57 00
Mail
joonas.rajala@fsb-ab.se
 

Södermalm
Östermalm
Norrmalm

Kontakt
Elin Tornberg
Telefon:
0708-72 72 58
Fax:
08-669 34 01
Mail
elin.tornberg@fsb-ab.se
 

Solna
Sundbyberg

 

Kontakt
Anne Tähti
Telefon:
072-166 17 00
Fax:
08-734 92 39
Mail
anne.tahti@fsb-ab.se
 

Enskede
Stureby
Hagsätra

Kontakt
Suri Phaenthaisong 
Telefon:
073-352 07 19
Fax:
08-647 59 50
Mail
suri.phaenthaisong@fsb-ab.se

Spånga
Kista

 

Kontakt
Johanna Mahmoud
Telefon:
072-158 93 91
Fax:
08-38 57 00
Mail
johanna.mahmoud@fsb-ab.se

Skärholmen

 

Kontakt
Jessica Hansson
Telefon:
072-166 45 63
Fax:
08-25 20 97
Mail
jessica.hansson@fsb-ab.se